Grafické studio a grafické služby

Publikováno: Mar 7, 2014,  Autor: Radek Roža

První vizuální kontakt mezi zákazníkem a firmou je zpravidla prostřednictvím loga. Logo může být na vizitce, letáku, firemním tiskopisu nebo na samotném webu. Vyjadřuje nejen náplň firmy nebo její samotné zaměření, ale i solidnost a profesionalitu.

Pomůžeme vám s návrhem loga (logotypu) – celé logo navrhneme a zpracujeme pro web, tisk nebo ho pouze upravíme či zlepšíme jeho kvalitu.

Každé logo vzniká od základu jako nový projekt, tím zaručujeme jedinečnost a vlastní identitu.

Grafické služby

  • Nabízíme širokou škálu grafických služeb od grafického návrhu po jednobarevný či plnobarevný tisk. Navrhneme a vytvoříme graqfiku na billboardy, plakáty, brožury, letáky, loga nebo grafické logotypy.
  • Řídíme se procesem konstrukce na zakázku včetně konzultace, diskuse o možných konceptech a volných citacích. Samozřejmě se v první řadě snažíme prosazovat a realizovat hlavně návrhy a nápady zákazníka.
  • Navrhneme a vytvoříme webový design, včetně implementace do jakéhokoliv webového systému či šablon. V případě nutnosti webovou grafiku implementujeme do vlastního webového systému, včetně migrace obsahu a dat.
  • Provádíme redesign existující grafiky. Navrhneme starému webu nový design a nebo starému logu vytvoříme nový moderní vzhled. Samozřejmostí je převod návrhu do vektorové grafiky pro tisk a sazbu.
  • Vytváříme reklamní grafiku jako jsou různé reklamní bannery, reklamní videa a nebo krátké video spoty.

Vlastní grafická databáze

Disponujeme vlastní grafickou databází a vlastnimi grafickými zdroji, které zvyšují atraktivitu a umocňují vlastní identitu každého grafického návrhu. V případě potřeby nafotíme a vytvoříme grafické podklady a materíaly výhradně z domácího prostředí každého zákazníka.

 

 
);*} );*}