Vývoj software a webových aplikací

Publikováno: Oct 24, 2014,  Autor: Radek Roža

Návrh a vývoj nových weboových stránek

Webové stránky už dávno nejsou výsadou jen velkých firem, které prostřednictvím internetu nabízejí své služby nebo výrobky, ale čím dál více i jednotlivců. Proto se snažíme poskytovat flexibilní řešení a více druhů webových systémů tak, aby si vlastní webové stránky mohl dovolit úplně každý.
Webové stránky navrhneme a vytvoříme na přání zákazníka tak, aby splňovaly základní požadavky a potřeby tématické prezentace zadané při úvodní konzultaci. Pod frází se dá představit ledacos, dáváme důraz především na jednoduchou čitelnost, preciznost celkového provedení včetně optimalizace pro vyhledavače.

Úprava stávajících webových stránek

Pokud již internetové stránky máte, můžeme vašim stávajícím stránkám dát zcela novou tvář, můžeme stránky i webdesign upravt tak, aby odpovídaly standardu XHTML 1.0 a SEO pro lepší umístění v internetových vyhledavačích­.
Zatím co webdesign je záležitostí několika dnů či týdnů, samotný proces SEO optimalizace pro vyhledavaše je záležitostí mnoha týdnů i několika měsíců. Proto neváhejte a zviditelněte se na internetu co možná nejdříve, každým dnem vám můžou být potencionální zákazníci blíže a blíže…

Vývoj aplikací na přání zákazníka

Nabízíme širokou škálu typových projektů od jednoduchých aplikací až po komplexní systémy pro malé, střední i velké společnosti. Zajišťujeme všechny fáze softwarového vývoje buďto jako celek či jednotlivě.
Pos­kytujeme velmi kvalitní a komplexní služby či podniková řešení se zcela individuálním přístupem a vždy přesně dle požadavků klienta.
My se snažíme předávat své zkušenosti dále tak, abychom se stali diskrétním, seriózním a spolehlivým partnerem každého klienta, a nikoliv pouhým pomocníkem či prostředkem pro realizaci jeho projektů.
 WEBDESIGN – grafické prezentace Nabízíme komplexní webdesignérské služby od publikačních systémů, přes e-shopy, redakční systémy až po rozsáhlé webové prezentace na zakázku. Nabízíme cenově výhodná řešení pro každého.

Internetové portály

Né jen kvalitní webdesign a optimalizace pro vyhledavače jsou základem pro zvýšení návštěvnosti. Velmi důležitou součástí je též programové provedení a zvládnutí základních systémových pochodů a procesů jak na straně hostingového serveru, tak i samotného klienta.

Nejsme kouzelníci ani mistři světa, ale disponujeme dostačnými znalostmi a zkušenostmi v oblasti poskytování software, abychom poskytovali kompletní řešení a kvalitní služby ve všech oblastech souvisejících s vytváření software a kvalitního prostředí pro webové aplikace a tím i nezbytnou kompatibilitu.

Naše řešení vždy zahrnuje analýzu potřeb, konkurenčních výhod, zaměření a firemního designu klienta. Od těchto podkladů se pak odvíjí né jen informační a obsahová náplň práce, ale i její forma, design, ovládání a hlavně kvalita.

  • Při naší práci využíváme:
  • HTML (XHTML), CSS, JS
  • GIF, JPEG, PNG
  • PHP, VB, C#,
  • databáze MySQL, MsSQL
  • Smarty template system

Webové aplikace a systémy vytváříme tak, aby samotný osah i webdesign splňoval kritéria pro XHTML, CSS validní a jako samozřejmost je splnění základních požadavků účelové SEO optimalizace pro vhledavače.

 

 
);*} );*}